Om Heilt på jordet

Vi er en gjeng mennesker som ønsker  å skape gode, nyskapende og ufarlige opplevelser, basert på kristne og trygge verdier. Dette har vi laget en egen forening på, hvor alt er 100% dugnadbasert.

En gang i året arrangerer vi Heilt på jordet festivalen, alltid med start første helgen i juni. Festivalen er tiltenkt med program for alle aldersgrupper. Førstedagen er kjent for å trekke mest folk, med mye program og aktiviteter. Videre er det aktiviteter og møter på jordet de påfølgende dagene.

På høsten arrangerer vi også Heilt på jordet – «midt i byen» under den årlige Sauesjå festivalen i Kvinesdal. Da er det gratis aktiviteter for folk midt i sentrum.

Kontakt(personer)

Generelle henvendelser kan sendes til heiltpajordet@gmail.com, via Facebook, ellers finner du noen kontaktpersoner for Heilt på jordet under. Gammeldags post kan sendes til Heilt på jordet c/o Trond Henrik Johansen, Egelandsletta 45, 4480 Kvinesdal

Frode Aagedal
Koordinerer, markedsfører og sånne ting
frode.aagedal@gmail.com | 97 19 77 07

Trond Henrik Johansen
Økonomi og veldig mye mer
thjohansen79@gmail.com | 90 91 85 55

Ole Ingvar Skregelid
Rebusrally og temmelig mye mer
oleingvar@gmail.com | 99 16 63 01

Kathrine Marie E. Moi
Kjøreplaner, artister og jyst litt mer
kmjohansen@hotmail.com | 90 72 48 62

Henning Sindland
Telt, elektroting, festivalområde og jommen litt te
henning.sindland@gmail.com | 90 91 27 48

Eli Skregelid
Mattelt og alt som he med det å gjør og litt te
eli-aas@hotmail.com | 959 24 043

Cathrine Violetta Rafoss Aagedal
Kjøreplan, dialog menigheter og ekko te
violetta.rafoss@gmail.com | 95 74 52 46

Kjetil Syvertsen
Aktiviteter, festivalområde og alt muli anna
kjesyv@hotmail.com | 47 63 64 00

Leif Arild Lauen
He full kontroll på det allar meste
leif.arild.lauen@amv-as.no | 473 79 735